Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

Aktualne wydarzenia

Wernisaż, recital ...
Hanna Uchmańska – rocznik 57.   Maluje , pisze, śpiewa, kocha życie, rodzinę, szanuje przyjaźń, optymistycznie podchodzi do życia i ...
Czytaj więcej Zoom
Wernisaż - ...
W zeszłym tygodniu odbył się wernisaż prac Stowarzyszenia Plastyków Paleta, przedstawiamy Wam krótką fotorelację z tego wydarzenia i ...
Czytaj więcej Zoom
Zostań aktywnym ...
  Pliki do pobrania: ASOS FORMULARZ REKRUTACYJNY.docx ASOS REGULAMIN ORGANIZACYJNY PROGRAMU RZĄDOWEGO NA RZECZ AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ ...
Czytaj więcej Zoom
Wernisaż Janina ...
 Janina Zadworna Kosacz Urodziłam się 14 lipca 1949 r. w Augustowie. W szkole podstawowej nauczyciele, na których miałam szczęście ...
Czytaj więcej Zoom

Szanowni Mieszkańcy,

w związku z możliwością utworzenia nowoczesnej biblioteki w budynku po byłym „Kwadro” w Sztumie, przy ulicy Nowowiejskiego, pragnąc poznać Państwa oczekiwania w zakresie oferty kulturalnej i edukacyjnej, w oparciu o utworzenie atrakcyjnego, wygodnego i wielofunkcyjnego miejsca dla wszystkich mieszkańców, przygotowaliśmy ankietę, która pozwoli nam dowiedzieć się, jak oceniają Państwo obecną ofertę biblioteczną oraz w jakim kierunku powinna być ona rozwijana. 

Do udziału w badaniu zapraszamy osoby dorosłe oraz młodzież od lat 16. Rodziców młodszych dzieci prosimy o uwzględnienie potrzeb dzieci w swoich ankietach.

Wszystkie Państwa opinie, pomysły i rekomendacje są bardzo ważne. Licząc na współpracę, zapewniamy jednocześnie, że ankieta jest anonimowa, a wyniki będą podawane wyłącznie w formie zbiorczej. 

Wypełnione ankiety prosimy odsyłać pocztą na adres Urząd Miasta i Gminy Sztum, ul. Mickiewicza 39, 82-400 Sztum, Sztumskiego Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum lub Biblioteki Sztumskiego Centrum Kultury, ul. Mickiewicza 23, 82-400 Sztum do 20 stycznia 2016 r. 

Wypełnione ankiety można także składać osobiście w budynku Urzędu Miasta i Gminy Sztum na parterze budynku w Informacji, w siedzibie Sztumskiego Centrum Kultury lub w siedzibie Biblioteki Sztumskiego Centrum Kultury lub przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

AnkietaBibliotekaSCK.doc Pobierz