Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

Aktualne wydarzenia

Wernisaż ...
Zdjęcia: {gallery slider=boxplus.carousel}2018/07_17{/gallery}
Czytaj więcej Zoom
Przegląd Sztuki ...
Zdjęcia z Przeglądu {gallery slider=boxplus.carousel}2018/07_16{/gallery}
Czytaj więcej Zoom
Wernisaż, recital ...
Hanna Uchmańska – rocznik 57.   Maluje , pisze, śpiewa, kocha życie, rodzinę, szanuje przyjaźń, optymistycznie podchodzi do życia i ...
Czytaj więcej Zoom
Wernisaż - ...
W zeszłym tygodniu odbył się wernisaż prac Stowarzyszenia Plastyków Paleta, przedstawiamy Wam krótką fotorelację z tego wydarzenia i ...
Czytaj więcej Zoom

Kliknij aby powiększyć

Anna Albrecht urodziła się w 1951r w Warszawie. Studia wyższe ukończyła na Uniwersytecie Mazurskim w Olsztynie. Zajmowała się tkactwem artystycznym. Od roku 2013-go intensywnie realizuje swoje zainteresowania plastyczne w nowej dziedzinie malarstwa sztalugowego. Bierze udział w plenerach artystycznych, pracuje we wspólnej z mężem pracowni w Malborku, oraz kontynuuje naukę w Nadbałtyckim Stowarzyszeniu Plastyków im. Mariana Mokfy w Gdańsku. W 2015-tym roku otrzymała wyróżnienie w konkursie „Pejzażowe koncepcje malborskie powiatu malborskiego”.

Jacek Albrecht urodził się w 1951r. w Łodzi. Tytuł mgr sztuki uzyskał na kierunku Edukacji Artstycznej Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. To również konserwator zabytków architektury, absolwent Politechniki  Koszalińskiej i Warszawskiej, miłośnik zabytków Pomorza na stałe osiadły w Malborku. Uprawia malarstwo sztalugowe, rysunek i niektóre rodzaje grafiki. 

 

Zdjęcia z wernisażu: