Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

Senior +

Dom Kultury +

Facebook

Newsletter

Zaproszenia


Kliknij
Czytaj więcej >>>

Data

Godzina 

Zajęcia / wydarzenia

5.10.2020 17:00  Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego
6.10.2020 14:00   Zajęcia ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa
18:00  DKF „Dolina Bogów” (płatny według cennika kina)
 7.10.2020 11:00  Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)
8.10.2020 16:00 Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa
12.10.2020 13:30  Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz) – sala czekoladowa
15:30  Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) – Sala plastyczna SCK
 13.10.2020 14:00 Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa
14.10.2020 11:00  Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)
15.10.2020 14:30  Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna
14:30  Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – sala Klub Senior+ Amator
16:00   Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa
 19.10.2020 15:30  Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) – Sala plastyczna SCK
20.10.2020 8:55  Wycieczka piesza z Jerzym Jakubowskim: Biała Góra-Wilki-Jez. Białe-Sztumskie Pole (ok. 11 km). Zbiórka na przystanku obok „Kłosa” (obecnie Polo Market)
14:00  Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska) Sala czekoladowa
14:30   Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – sala Klub Senior+ Amator
18:00   DKF „Kwiat szczęścia” SEANS PRZEDPREMIEROWY (płatny według cennika kina)
21.10.2020   11:00   Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)
17:00  Historia Ziemi Sztumskiej (prowadzący: Krystian Zdziennicki) – Sala czekoladowa
 22.10.2020 14:30 Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna
16:00 Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa
 26.10.2020 13:30 Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz)
15:30 Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) – Sala plastyczna SCK
 27.10.2020 14:00 Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska) Sala czekoladowa
 28.10.2020 11:00 Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)
 29.10.2020 14:30 Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna
16:00 Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa
 30.10.2020 19:00 Opera „Don Pasquale” - retransmisja z MET New York (płatne wg. cennika)

 

 

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

1.02.2020 (sobota)

18:55

Opera „Porgy and Bess” - Transmisja na żywo z MET (płatne według cennika)

3.02.2020 (poniedziałek)

17:00

Historia Ziemi Sztumskiej (wykładowca: Krystian Zdziennicki) – Klub Senior+ Amator

4.02.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

5.02.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – sala czekoladowa

6.02.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

17:00

Uroczyste zakończenie I semestru – sala czekoladowa

7.02.2020 (piątek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

18:00

Wernisaż z okazji 10-lecia Stowarzyszenia Plastyków „Paleta” – Galeria SCK

10.02.2020 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki) – Klub Senior+ Amator

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz)

11.02.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF „Młody Ahmed” (płatny według cennika kina)

12.02.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Wykład dra inż. Zygmunta Mietlewskiego „Harmonia tkwi w liczbach”– sala czekoladowa

13.02.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala pani instruktor

17:00

Spotkanie autorskie z Sylwią Kubik – Biblioteka SCK (dawne Kwadro)

14.02.2020 (piątek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

15:30

Zajęcia manualne (prowadząca: Nina Kalinowska) – Klub Senior+ Amator

18.02.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

19.02.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – sala czekoladowa

20.02.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

21.02.2020 (piątek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

15:30

Zajęcia manualne (prowadząca: Nina Kalinowska) – Klub Senior+ Amator

22.02.2020 (sobota)

15:00

Retransmisja koncertu Andre Rieu „70 lat młodości” (płatny według cennika kina)

18:00

Retransmisja koncertu Andre Rieu „70 lat młodości” (płatny według cennika kina)

24.02.2020 (poniedziałek)

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz)

25.02.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF „Wszystko dla mojej matki” (płatny według cennika kina)

26.02.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

27.02.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

28.02.2020 (piątek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

29.02.2020 (sobota)

18:55

Opera „Agrippina” - Transmisja na żywo z MET (płatne według cennika)

 

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne, kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

Skarbnik UTW dyżuruje we wtorek 4 i 18.02.2020 r. w godz. 15:00-16:00 w administracji SCK (1p.).

 

 

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

7.01.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

8.01.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – sala czekoladowa

9.01.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

10.01.2020 (piątek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

15:30

Zajęcia manualne (prowadząca: Nina Kalinowska) – Klub Senior+ Amator

18:00

Wernisaż prac Danuty Ewy Chodorowskiej - malarstwo

12.01.2020 (niedziela)

14:00-20:00

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sztumskim Centrum Kultury

13.01.2020 (poniedziałek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz)

14.01.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF „Kult” (płatny według cennika kina)

15.01.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16.01.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala pani instruktor

20.01.2020 (poniedziałek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki).

21.01.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF (płatny według cennika kina)

22.01.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

23.01.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

24.01.2020 (piątek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

15:30

Zajęcia manualne (prowadząca: Nina Kalinowska) – Klub Senior+ Amator

27.01.2020 (poniedziałek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz)

28.01.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF „Malowany Ptak” (płatny według cennika kina)

29.01.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

30.01.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

 kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne, kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

 

 

Skarbnik UTW dyżuruje we wtorek 7 i 21.01.2020 r. w godz. 15:00-16:00 w administracji SCK (1p.).

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

 

 

Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!

 

 

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

2.12.2019 (poniedziałek)

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz)

17:00

Historia Ziemii Sztumskiej: „Rok obrzędowy na Powiślu” (wykładowca: Krystian Zdziennicki) – Klub Senior+ Amator

3.12.2019 (wtorek)

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF „Van Gogh. U bram wieczności” (płatny według cennika kina)

4.12.2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – Sala czekoladowa

5.12.2019 (czwartek)

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala pani instruktor

6.12.2019 (piątek)

15:00

Rozświetlenie Sztumskiej Choinki – Plac Wolności

10.12.2019 (wtorek)

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – Sala czekoladowa

15:30

Zajęcia manualne (prowadząca: Nina Kalinowska) – Klub Senior+ Amator

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

11.12.2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

12.12.2019 (czwartek)

11:00

Wykład „15 lat w Unii Europejskiej” – Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

13.12.2019 (piątek)

17:00

Wernisaż: Krystyna Jażdżewska-Baranowska „Malarskie prezentacje latem”

14.12.2019 (sobota)

16:00

Retransmisja spektaklu „Człowiek dwóch szefów” z National Theatre w Londynie (płatne wg cennika)

16.12.2019 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki) – Klub Senior+ Amator

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz)

18:00

Rock Opera „Krzyżacy” (bilet w cenie 15 zł) – Kino-Teatr „Powiśle” Sztum

17.12.2019 (wtorek)

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF „Angelo” (płatny według cennika kina)

18.12.2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

19.12.2019 (czwartek)

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

17:00

Wykład świąteczny dr Katarzyny Walkowskiej – Klub Senior+ Amator

31.01.2019 (wtorek)

23:00

Miejska Impreza Sylwestrowa pod Urzędem Miasta

 

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne, kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

Skarbnik UTW dyżuruje we wtorek 3 grudnia 2019 r. w godz. 15:00-16:00 w administracji SCK (1p.).

 

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06


Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!

 

 

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

4.11.2019 (poniedziałek)

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz) – plener w Malborku

17:00

Wykład „Historia Ziemii Sztumskiej” (wykładowca: Krystian Zdziennicki) – Klub Senior+ Amator

5.11.2019 (wtorek)

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF „Eter” (płatny według cennika kina)

6.11.2019 (środa)

8:55

Wycieczka piesza na trasie: Krzyżówka do Benowa – Jez. Karpiarnia – Jez. Czarne – dewizówka – Jez. Parlety – Zajezierze - Sztum (8 km). Zbiórka uczestników na przystanku przy „Kłosie”

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – Klub Senior+ Amator

7.11.2019 (czwartek)

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

17:00

Wykład Towarzystwa Miłośników Ziemi Sztumskiej – prof. dr hab. Radosław Biskup „Mario Glauert i jego dzieje kapituły pomezańskiej w średniowieczu – uwagi o przeszłości i przekładzie” – sala czekoladowa SCK

8.11.2019 (piątek)

15:30

Zajęcia manualne (prowadząca: Nina Kalinowska) – Klub Senior+ Amator

9.11.2019 (sobota)

18:55

Opera „Madame Butterfly” Transmisja na żywo z MET (płatne według cennika)

11.11.2019 (poniedziałek)

11:00

Uroczystości rocznicowe z okazji Święta Niepodległości – pomnik Rodła

18:00

Seans filmu „Piłsudski” (płatne według cennik kina) – Kino „Powiśle” Sztum

12.11.2019 (wtorek)

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

13.11.2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – sala czekoladowa

14.11.2019 (czwartek)

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

16.11.2019 (piątek)

16:00

Kabaret Skeczów Męczących (płatne według cennika)

18.11.2019 (poniedziałek)

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz)

17:00

Spotkanie autorskie: Jacek Fedorowicz – sala czekoladowa

19.11.2019 (wtorek)

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF „Dziura w głowie” (płatny według cennika kina)

20.11. 2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

21.11.2019 (czwartek)

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

17:00

Wykład dr Katarzyny Walkowskiej „Czas adwentu w Niemczech i Wielkiej Brytanii” –

Klub Senior+ Amator

22.11.2019 (piątek)

15:30

Zajęcia manualne (prowadząca: Nina Kalinowska) – Klub Senior+ Amator

18:00

Klub Senior+ zaprasza: „spotkanie autorskie – podróżnik Robert Gondek „Szczyty Afryki” 

23.11.2019 (sobota)

15:00

Koncert „Balkan Express” (płatne według cennika)

18:55

Opera „Echnaton” Transmisja na żywo z MET (płatne według cennika)

26.11.2019 (wtorek)

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

27.11. 2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

28.11.2019 (czwartek)

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

 

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne, kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

Skarbnik UTW dyżuruje we wtorek 5 i 19 listopada 2019 r. w godz. 15:00-16:00 w administracji SCK (1p.).

 

 

 

 

 

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!

Harmonogram zajęć i wydarzeń Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie

 

październik 2019

 

 

 

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

3.10.2019 (czwartek)

17:00

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020 (Sala Czekoladowa SCK)

7.10.2019 (poniedziałek)

12:30

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala taneczna

8.10.2019 (wtorek)

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala taneczna

18:00

DKF „Ból i blask” (płatny według cennika kina)

9.10.2019 (środa)

9:00

Wycieczka piesza na trasie: Gościszewo-Węgry-grodzisko „Bronki”-Gościszewo (9 km) Zbiórka uczestników przed „Kłosem”

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – sala czekoladowa

10.10.2019 (czwartek)

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

11:30

Wyjazd autokaru spod SCK na wycieczkę do Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego,

Europejskiego Centrum Solidarności i Teatru Muzycznego w Gdyni (spektakl „Wiedźmin” o 19:00) koszt: 52 zł

12.10.2019 (sobota)

18:55

Opera „Turandot” Transmisja na żywo z MET (płatne według cennika)

14.10.2019 (poniedziałek)

10:00

Zajęcia komputerowe (prowadząca: Alicja Bartnicka) Biblioteka SCK

12:30

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz) – sala czekoladowa

15.10.2019 (wtorek)

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala pani instruktor

17:00

Seans kinowy filmu „Halka” reż. K. Meglicki, poprzedzony wykładem Wacława Bieleckiego

16.10.2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – sala czekoladowa

17.10.2019 (czwartek)

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

21.10.2019 (poniedziałek)

10:00

Zajęcia komputerowe (prowadząca: Alicja Bartnicka) Biblioteka SCK

12:30

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) Sala taneczna

18:00

Rock Opera „Krzyżacy” (płatne według cennika)

22.10.2019 (wtorek)

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska) Sala czekoladowa

23.10. 2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

24.10.2019 (czwartek)

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

26.10.2019 (sobota)

18:55

Opera „Manon” Transmisja na żywo z MET (płatne według cennika)  

28.10.2019 (poniedziałek)

10:00

Zajęcia komputerowe (prowadząca: Alicja Bartnicka) Biblioteka SCK

12:30

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala taneczna

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz)

29.10.2019 (wtorek)

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska) Sala czekoladowa

30.10. 2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

31.10.2019 (czwartek)

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

 

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne, kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

Skarbnik UTW dyżuruje we wtorek 22 października 2019 r. w godz. 15:00-16:00 w administracji SCK (1p.). 

 

 

 

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl oraz na 

 

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

03.01.2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

04.01.2019 (czwartek)

13:30

Jęz. angielski dla zaawansowanych - Zespół Szkół w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

07.01.2019 (poniedziałek)

10:00

Zajęcia komputerowe (prowadząca: Alicja Bartnicka) - Biblioteka SCK

12:00

Joga - zajęcia płatne - 5 zł (prowadząca: Anna Furyk)

13:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

08.01.2019 (wtorek)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

18:00

DKF "Dziedziczki" (płatny wg. cennika kina)

09.01.2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

10.01.2019 (czwartek)

10:00

Zajęcia grupy fotograficznej (prowadzący: Wacław Bielecki)

13:30

Jęz. angielski dla zaawansowanych - Zespół Szkół w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

12.01.2019 (sobota)

18:55

Transmisja opery „Adriana Lecouvrer” - Kino-Teatr „Powiśle” (bilety dla członków UTW - 25zł)

13.01.2019 (niedziela)

14:00

27 Sztumski Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy (Kino-Teatr „Powiśle”)

14.01.2019 (poniedziałek)

10:00

Zajęcia komputerowe (prowadząca: Alicja Bartnicka) - Biblioteka SCK

12:00

Joga - zajęcia płatne - 5 zł (prowadząca: Anna Furyk)

15.01.2019 (wtorek)

13:00

Warsztaty manualne (prowadząca: Danuta Zwolenkiewicz) - prosimy o zabranie materiału na „torby na zakupy”, nici w zależności od materiału, nożyc, a także jeśli to możliwe - maszyny do szycia.

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

17:30

„Filozofowanie po sztumsku - cz. 2” - spotkanie dyskusyjne z dr Zygmuntem Mietlewskim

16.01.2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

17.01.2019 (czwartek)

13:30

Jęz. angielski dla zaawansowanych - Zespół Szkół w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

19.01.2019 (sobota)

18:00

Transmisja Koncertu Noworocznego z Sydney - Adre Rieu - Kino-Teatr „Powiśle” (bilety dla członków UTW - 25zł)

21.01.2019 (poniedziałek)

10:00

Zajęcia komputerowe (prowadząca: Alicja Bartnicka) - Biblioteka SCK

12:00

Joga - zajęcia płatne - 5 zł (prowadząca: Anna Furyk)

13:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

22.01.2019 (wtorek)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

18:00

DKF "Utoya" (płatny wg. cennika kina)

23.01.2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

24.01.2019 (czwartek)

10:00

Zajęcia grupy fotograficznej (prowadzący: Wacław Bielecki)

13:30

Jęz. angielski dla zaawansowanych - Zespół Szkół w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

28.01.2019 (poniedziałek)

10:00

Zajęcia komputerowe (prowadząca: Alicja Bartnicka) - Biblioteka SCK

12:00

Joga - zajęcia płatne - 5 zł (prowadząca: Anna Furyk)

29.01.2019 (wtorek)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

30.01.2019 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

31.01.2019 (czwartek)

13:30

Jęz. angielski dla zaawansowanych - Zespół Szkół w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

17:00

Zakończenie semestru zimowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie (sala czekoladowa)

 

 kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne, kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

Skarbnik UTW dyżuruje w dniu 15 i 29 stycznia 2019 r. w godz. 15:00-16:00 w administracji SCK (1p.).

 

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06


Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!

 

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

03.12.2018 (poniedziałek)

10:00

Zajęcia komputerowe (prowadząca: Alicja Bartnicka) - Biblioteka SCK

12:00

Joga - zajęcia płatne - 5 zł (prowadząca: Anna Furyk)

14:00

Warsztaty manualne (prowadząca: Janina Dłużewska) - kontynuuacja zajęć z listopada

04.12.2018 (wtorek)

14:00

Warsztaty manualne (prowadząca: Danuta Zwolenkiewicz) - prosimy o zabranie cienkiego szydełka do kordonku (nr 8), nici czerwonych i białych, szyszek, żołędzi, orzechów

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

18:00

DKF "Neapol spowity tajemnicą" (płatny wg. cennika kina)

05.12.2018 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

15:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

06.12.2018 (czwartek)

10:00

Zajęcia grupy fotograficznej (prowadzący: Wacław Bielecki)

13:30

Jęz. angielski dla zaawansowanych - Zespół Szkół w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

15:00

Spotkanie świąteczne na Placu Wolności w Sztumie z rozświetleniem sztumskiej choinki

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

07.12.2018 (piątek)

15:30

Wykład „Zdrowe żywienie - co warto wiedzieć?” Małgorzata Konkel - pomiar składu i masy ciała - sala czekoladowa SCK - wstęp wolny

17:00

Wernisaż prac Krystyny Jażdżewskiej-Baranowskiej, Elżbiety Rucińskiej, Barbary Teysler-Męczkowskiej - galerie SCK - wstęp wolny

10.12.2018 (poniedziałek)

10:00

Zajęcia komputerowe (prowadząca: Alicja Bartnicka) - Biblioteka SCK

13:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

11.12.2018 (wtorek)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

17:30

„Filozofowanie po sztumsku - cz. 2” - spotkanie dyskusyjne z dr Zygmuntem Mietlewskim

12.12.2018 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:30

Spotkanie dydaktyczne z Krystianem Zdziennickim - „Zwyczaje doroczne na ziemiach sztumskich na przełomie XIX i XX w.” sala czekoladowa SCK - wstęp wolny

18:00

Sztuka w Kinie „Bohemian rhapsody” (płatny wg. cennika kina)

13.12.2018 (czwartek)

13:30

Jęz. angielski dla zaawansowanych - Zespół Szkół w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

15.12.2018 (sobota)

18:55

Transmisja opery „La Traviata” - Kino-Teatr „Powiśle” (bilety dla członków UTW - 25zł)

17.12.2018 (poniedziałek)

10:00

Zajęcia komputerowe (prowadząca: Alicja Bartnicka) - Biblioteka SCK

12:00

Joga - zajęcia płatne - 5 zł (prowadząca: Anna Furyk)

13:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

18.12.2018 (wtorek)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

18:00

DKF "Z perspektywy Paryża" (płatny wg. cennika kina)

19.12.2018 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

18:00

Cykl filmowy "Kino Niepodległa 2018" - wykład, pokaz filmów dokumentalnego i fabularnego  - "Pan Tadeusz" - Kino-Teatr "Powiśle" (bilety 10zł)

20.12.2018 (czwartek)

10:00

Zajęcia grupy fotograficznej (prowadzący: Wacław Bielecki)

14:30

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

29.12.2018 (sobota)

19:30

Transmisja baletu „Dziadek do orzechów” - Kino-Teatr „Powiśle” (bilety dla członków UTW - 25zł)

31.12.2018 (poniedziałek)

23:00

Impreza z okazji Powitania Nowego 2019 Roku - Plac przed UMiG w Sztumie

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne, kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

Skarbnik UTW dyżuruje w dniu 06 i 20 listopada 2018 r. w godz. 15:00-16:00 w administracji SCK (1p.).

 

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

 


Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!

 

 

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

05.11.2018 (poniedziałek)

12:00

Joga - zajęcia płatne - 5 zł (prowadząca: Anna Furyk)

06.11.2018 (wtorek)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

18:00

DKF "Dunkierka" (płatny wg. cennika kina)

07.11.2018 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

18:00

Otwarcie wystawy grupy fotograficznej UTW (prowadzący: Wacław Bielecki) - „W bieli i czerni, lub w kolorze” - Galerie SCK

08.11.2018 (czwartek)

10:00

Zajęcia grupy fotograficznej (prowadzący: Wacław Bielecki)

10:00

V Festiwal Piosenki Ułańskiej (przesłuchania konkursowe) - Kino-Teatr „Powiśle” - wstęp wolny

11:00

Warsztaty manualne (prowadząca: Janina Dłużewska) - prosimy o zabranie tektury kartonowej, papieru gazetowego, linijki, kleju polimerowego i nożyczek

13:30

Jęz. angielski dla zaawansowanych - Zespół Szkół w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

09.11.2018 (piątek)

10:00

V Festiwal Piosenki Ułańskiej (przesłuchania konkursowe) - Kino-Teatr „Powiśle” - wstęp wolny

19:00

Koncert zespołu Czerwony Tulipan - Kino-Teatr „Powiśle” (bilety dla członków UTW - 20zł)

10.11.2018 (sobota)

11:00

Wycieczka dydaktyczna z Krystianem Zdziennickim - „Życie religijne w Sztumie na przestrzeni wieków” - zbiórka przy Kościele Św. Anny w Sztumie

18:30

Transmisja opery „Samson i Dalila” - Kino-Teatr „Powiśle” (bilety dla członków UTW - 25zł)

11.11.2018 (niedziela)

09:45

Obchody 100 Rocznicy Odzyskania Przez Polskę Niepodległości - Msza Święta w intencji Ojczyzny w Kościele Św. Anny w Sztumie, przemarsz pod Pomnik Rodła, uroczystości rocznicowe

12:30

Galowy Koncert Niepodległościowy w wykonaniu laureatów V Festiwalu Piosenki Ułańskiej - Kino Teatr „Powiśle” - wstęp wolny

13.11.2018 (wtorek)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

17:30

Spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią (organizator - Biblioteka SCK) sala czekoladowa - wstęp wolny

14.11.2018 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

15.11.2018 (czwartek)

13:30

Jęz. angielski dla zaawansowanych - Zespół Szkół w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

19.11.2018 (poniedziałek)

12:00

Joga - zajęcia płatne - 5 zł (prowadząca: Anna Furyk)

13:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

20.11.2018 (wtorek)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

18:00

DKF "Do zobaczenia w zaświatach" (płatny wg. cennika kina)

21.11.2018 (środa)

10:10

Wycieczka piesza na trasie: Sztumska Wieś lub Borowy Młyn-szlak czerwony-Ryjewo, dł. trasy ok. 8 km, zbiórka przy UMiG w Sztumie (prowadzący: Jerzy Jakubowski)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

17:00

„Filozofowanie po sztumsku - cz. 1 Poszukiwanie formuły” - spotkanie dyskusyjne z dr Zygmuntem Mietlewskim

22.11.2018 (czwartek)

10:00

Zajęcia grupy fotograficznej (prowadzący: Wacław Bielecki)

13:30

Jęz. angielski dla zaawansowanych - Zespół Szkół w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

26.11.2018 (poniedziałek)

12:00

Joga - zajęcia płatne - 5 zł (prowadząca: Anna Furyk)

13:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

27.11.2018 (wtorek)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

18:00

Cykl filmowy "Kino Niepodległa 2018" - wykład, pokaz filmów dokumentalnego i fabularnego  - "Przedwiośnie" - Kino-Teatr "Powiśle" (bilety 10zł)

28.11.2018 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

15:00

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

29.11.2018 (czwartek)

13:30

Jęz. angielski dla zaawansowanych - Zespół Szkół w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)


kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne, kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

Skarbnik UTW dyżuruje w dniu 06 i 20 listopada 2018 r. w godz. 15:00-16:00 w administracji SCK (1p.).

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

 

Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

04.10.2018 (czwartek)

17:00

Uroczyste rozpoczęcie Roku Akademickiego 2018/2019 UTW - sala czekoladowa SCK

05.10.2018 (piątek)

11:30

Język angielski dla zaawansowanych - Zespół Szkół w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

08.10.2018 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

09.10.2018 (wtorek)

11:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

10.10.2018 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

11.10.2018 (czwartek)

10:00

Zajęcia grupy fotograficznej (prowadzący: Wacław Bielecki)

11:00

Warsztaty manualne (prowadząca: Danuta Zwolenkiewicz) - sala czekoladowa SCK

14:30

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

12.10.2018 (piątek)

11:30

Język angielski dla zaawansowanych - Zespół Szkół w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

15.10.2018 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

13:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16.10.2018 (wtorek)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

18:00

DKF "Czas mroku" (płatny wg. cennika kina)

17.10.2018 (środa)

10:10

Wycieczka piesza na trasie: Borowy Młyn-Postolińska Struga-Ryjewo, dł. trasy ok. 7 km, zbiórka przy UMiG w Sztumie (prowadzący: Jerzy Jakubowski)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

18.10.2018 (czwartek)

14:30

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

19.10.2018 (piątek)

08:15

Wyjazd do Teatru im. A. Sewruka w Elblągu na komedię „Plotka” oraz zwiedzanie Elbląga z dr Grażyną Nawrolską (cz. 2) - koszt 15 zł

11:30

Język angielski dla zaawansowanych - Zespół Szkół w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

22.10.2018 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

18:00

Sztuka w Kinie: „Fugazi. Centrum wszechświata” (płatny wg. cennika kina)

23.10.2018 (wtorek)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

24.10.2018 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

17:00

„Bankowość inaczej” - wykład przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Sztumie (sala czekoladowa)

25.10.2018 (czwartek)

10:00

Zajęcia grupy fotograficznej (prowadzący: Wacław Bielecki)

14:30

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

26.10.2018 (piątek)

11:30

Język angielski dla zaawansowanych - Zespół Szkół w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

29.10.2018 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Wyjazd do Opery Nova w Bydgoszczy na operę komiczną „Awantura w Recco” - koszt 20zł

30.10.2018 (wtorek)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

18:00

Cykl filmowy "Kino Niepodległa 2018" - wykład, pokaz filmów dokumentalnego i fabularnego  - "Syzyfowe prace" - Kino-Teatr "Powiśle" (bilety 10zł)

31.10.2018 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

 

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne

kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 
Skarbnik UTW dyżuruje w dniu 09 i 23 października 2018 r. w godz. 15:00-16:00 w administracji SCK (1p.).

 

 Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

 

 na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

02.05.2018 (środa)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

03.05.2018 (czwartek)

09:45

Sztumskie obchody 227 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Msza Św. w Kościele Św. Anny, przemarsz pod Pomnik Rodła, uroczystości pod Pomnikiem Rodła, złożenie kwiatów pod Pomnikiem Rodła i Głazem Pamięci

12:45

II Sztumski Festiwal Biegowy - plac przez UMiG w Sztumie

07.05.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz) - spotkanie organizacyjne na holu przy sekretariacie szkoły

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

08.05.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

17:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

18:00

DKF "Nieznajoma dziewczyna" (płatny wg. cennika kina)

09.05.2018 (środa)

08:55

Wycieczka piesza na trasie: Biała Góra-Benowo-Sztum, dł. trasy ok. 10km, zbiórka przy przystanku "Kłos" (prowadzący: Jerzy Jakubowski)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

16:45

Warsztaty pierwszej pomocy dla seniora - sztumski "Medyk" - grupa max. 20 osób - zapisy do dnia 08 maja (wtorek) w sekretariacie SCK

10.05.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

14.05.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

15.05.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego gr. zaawansowana - ZSZ Barlewiczki (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

16.05.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

17.05.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

15:00

Warsztaty manualne (prowadząca: Ewa Grzeca) - sala plastyczna SCK

17:00

Wykład Towarzystwa Miłośników Ziemi Sztumskiej - dr Krzysztof Korda "Droga Pomorzanina do Niepodległej na przykładzie działalności księdza Józefa Wryczy 1884-1961" - sala czekoladowa SCK

18:00

Wernisaż i recital Hanny Uchmańskiej "Jak motyle" - galeria SCK

21.05.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

22.05.2018 (wtorek)

05:00

Wycieczka UTW na lubelszczyznę (22-24 maja)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

18:00

DKF "Moja miłość" (płatny wg. cennika kina)

23.05.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

18:00

Sztuka w Kinie: "Shirley - wizje rzeczywistości" (płatny wg. cennika kina)

24.05.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

28.05.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

   

29.05.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

17:00

Uroczyste zakończenie Roku Akademickiego 2017/2018 UTW - sala czekoladowa SCK

 

 

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne

kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

Informujemy, że w maju planowana jest wycieczka do Prabut (zwiedzanie Sali Wystawowej im. Wernera Zebrowskiego, XVIII podziemnych wodociągów, ruin Zamku Prabuckiego i Kościółka Polskiego, oraz grill integracyjny dla uczestników). Koszt wycieczki - 5 zł. Termin wycieczki zostanie podany do dnia 7 maja 2018 r. Zapisy u Marcina Kruszyńskiego.

 

Skarbnik UTW dyżuruje w dniu 08 maja 2018 r. w godz. 15:00-16:00 w administracji SCK (1p.).

 

 

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl

 

oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

03.04.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

18:00

DKF "The Circle" (płatny wg. cennika kina)

04.04.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

05.04.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

07.04.2018 (piątek)

11:00

Eliminacje powiatowe 63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - Czarna Sala SCK (wstęp wolny)

18:00

Retransmisja opery "Makbet" - Kino-Teatr "Powiśle" (bilety - 25zł/30zł)

09.04.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz) - spotkanie organizacyjne na holu przy sekretariacie szkoły

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

10.04.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

15:00

Warsztaty manualne - tworzenie zimnej porcelany (prowadząca: Ewa Grzeca)

11.04.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

18:00

Sztuka w Kinie: Maudie (płatny wg. cennika kina)

12.04.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

15:30

Warsztaty manualne - tworzenie zimnej porcelany (prowadząca: Ewa Grzeca)

14.04.2018 (sobota)

11:00

Otwarta wycieczka po ciekawych zakątkach Sztumu - wyjście sprzed SCK (prowadzący: Krystian Zdziennicki)

16.04.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

17.04.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

18:00

DKF "Pomiędzy słowami" (płatny wg. cennika kina)

18.04.2018 (środa)

09:00

Wycieczka piesza na trasie: Koniecwałd PGR-Goraj-Sztumskie Pole, dł. trasy ok. 9km, zbiórka przy przystanku "Kłos" (prowadzący: Jerzy Jakubowski)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

19.04.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

23.04.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

24.04.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

   

25.04.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

26.04.2018 (czwartek)

10:00

Wycieczka do teatru im. A. Sewruka w Elblągu na spektakl "Premiera" (Norm Foster) - koszt 30zł

(zapisy wraz z wpłatą u Marcina Kruszyńskiego od dnia 04.04.2018 r.) - wyjazd z SCK o godz. 08:00

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

30.04.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

 

 

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne

kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

Informujemy, że Skarbnik UTW Pani Halina Borko, prowadzi zapisy na wycieczkę autokarową do Lublina i okolic, która odbędzie się w dniach 22-24 maja 2018 r. Szczegółowe informacje i program wycieczki zostaną podane do wiadomości na stronie internetowej, profilu FB UTW i przy dokonywaniu wpłaty. Koszt wycieczki to 350zł. Druga rata w wysokości 150zł płatna do dnia 27 kwietnia 2018 r. Warunkiem dokonania wpłaty jest brak zalegania z opłatami na czesne w UTW.

 

Skarbnik UTW dyżuruje w dniach 10 i 24 kwietnia 2018 r. w godz. 15:00-16:00 w administracji SCK (1p.).

 

 

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl

 

oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

01.03.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

02.03.2018 (piątek)

18:00

Wernisaż Teresy Płotkowiak - grafika (galerie SCK)

05.03.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz) - spotkanie organizacyjne na holu przy sekretariacie szkoły

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

06.03.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

18:00

DKF "Powrót do Mantauk" (płatny wg. cennika kina)

07.03.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

08.03.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

10.03.2018 (sobota)

11:00

Program "Restart młodości" - spotkanie w sali czekoladowej SCK z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miasta i animatorami młodzieżowymi, połączone z warsztatami - czas ok. 3h

12.03.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

13.03.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

15:00

Warsztaty manualne - tworzenie kurcząt z filcu (prowadząca: Ewa Grzeca), 2h

14.03.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

15.03.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

19.03.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

20.03.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

18:00

DKF "Syn Królowej Śniegu" (płatny wg. cennika kina)

21.03.2018 (środa)

08:55

Wycieczka piesza na trasie: Biała Góra-Wilki-Jez. Białe-Sztumskie Pole-Sztum, dł. trasy ok. 10km, zbiórka przy UMiG w Sztumie (prowadzący: Jerzy Jakubowski)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

18:00

Sztuka w Kinie: Serce miłości (płatny wg. cennika kina)

22.03.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

17:00

Wykład dr Andrzeja Leszczyńskiego "Być Europejczykiem. Być Polakiem. Źródła tożsamości" (sala czekoladowa SCK) - wstęp wolny

24.03.2018 (sobota)

11:00

Powiatowy konkurs recytatorski o "Złote Usta" - przesłuchania konkursowe (sala czarna SCK)

25.03.2018 (niedziela)

11:00

Powiatowy konkurs recytatorski o "Złote Usta" - przesłuchania konkursowe (sala czarna SCK)

26.03.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

27.03.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

   

28.03.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

29.03.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)