Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

Aktualne wydarzenia

Logo

"Diagnoza i rozwój kapitału kulturowego i społecznego Miasta i Gminy Sztum" - List otwarty 

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum

 

Jest mi niezmierne miło zaprosić Państwa do współpracy przy tworzeniu diagnozy kapitału kulturowego i społecznego Miasta i Gminy Sztum. Przy badaniach wspiera Nas Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2016.

 

Po co to robimy?

 

Chcemy rozwijać Sztumskie Centrum Kultury i angażować się w życie społeczne mieszkańców Miasta   i Gminy Sztum. Zależy nam na współpracy z Państwem przy wspólnym tworzeniu SZTUMSKIEJ KULTURY.

 

Wyniki diagnozy pozwolą nam w przyszłości na łatwiejsze przygotowywanie projektów kulturalnych    i pozyskiwanie funduszy zewnętrznych.  Na podstawie diagnozy przygotujemy konkurs pt. Inicjatywy Lokalne skierowany do mieszkańców Miasta i Gminy Sztum. W ramach inicjatyw lokalnych grupy mieszkańców będą mogły zaprezentować własne projekty kulturalne
i zgłosić je do Sztumskiego Centrum Kultury. Najlepsze projekty otrzymają wsparcie organizacyjne, rzeczowe i finansowe.

 

Badania w działaniu

 

Aby rzetelnie zebrać Państwa opinie nt. stanu obecnego sztumskiej kultury, jej przyszłości oraz sposobów zaangażowania mieszkańców w rozwój, w okresie od 18 marca do 24 kwietnia przeprowadzimy na ternie Sztumu i sołectw 14 wywiadów (rozmów) indywidualnych z mieszkańcami, 6 wywiadów (spotkań) grupowych z mieszkańcami, ankietę w wersji tradycyjnej oraz wersji elektronicznej, sondę internetową na stronie www.scksztum.pl. Przy wykorzystaniu tak różnorodnych narzędzi diagnostycznych mamy możliwość zaangażowania Państwa do współpracy przy rozwoju Sztumskiej Kultury.  Badania przeprowadzi  firma SUDOŁ COOPERATION Dominik Sudoł. 

 

Państwa zaangażowanie i współpraca umożliwią Nam zebranie rzetelnych opinii nt. SZTUMSKIEJ KULTURY oraz oferty Sztumskiego Centrum Kultury.
Zebrane pomysły i rekomendacje pomogą Nam w przyszłości organizować wydarzenia kulturalne na jeszcze lepszym poziomie.

 

Dziękuję za poświęcenie czasu i zaangażowanie we współtworzenie diagnozy kapitału kulturowego i społecznego Miasta i Gminy Sztum.

 

Jeśli mają Państwo uwagi lub pytania, prosimy o kontakt mailowy pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszam do współpracy.

 

Prawdą jest, że… TWÓJ głos się LICZY!
ROZWIJAJ SZTUMSKĄ KULTURĘ!

 

 

Z poważaniem i kulturalnymi pozdrowieniami,
 Dyrektor Sztumskiego Centrum Kultury

 

Adam Karaś