Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

Aktualne wydarzenia

Kliknij aby powiększyć

Sztumskie Centrum  Kultury od lutego tego roku realizuje projekt, którego przedmiotem jest przeprowadzenie diagnozy potrzeb kulturalnych mieszkańców Miasta i Gminy Sztum, a następnie zorganizowanie - w oparciu o rezultaty tej diagnozy - Konkursu na Inicjatywy Lokalne. Małe projekty mają pobudzić i wzmocnić społeczną aktywność kulturalną.

W ramach I etapu zadania zorganizowano szereg spotkań indywidualnych i grupowych z mieszkańcami Gminy. Spotkania odbywały w świetlicach wiejskich i w siedzibie Sztumskiego Centrum Kultury w Sztumie.  Badania przeprowadziła  firma SUDOŁ COOPERATION Dominik Sudoł. 

Analizie poddano także inne dostępne dokumenty: strategie, dane historyczne dotyczące wydarzeń kulturalnych organizowanych w poprzednich latach. Wszystkie te działania posłużyły do opracowania diagnozy, w tym rekomendacji do dalszej działalności Centrum Kultury oraz formułowania oddolnych inicjatyw kulturalnych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w dotychczasowe działania, wypełnili ankietę,  sondę, przyszli na spotkania, zgłaszali swoje uwagi i pomysły J

Pełny dokument „Diagnoza i rozwój kapitału kulturowego i społecznego Miasta i Gminy Sztum” znajduje się w pliku do pobrania poniżej.

Diagnoza_i_rozwoj_kapitalu_kulturowego_i_spolecznego_Miasta_i_Gminy_Sztum.pdf