Kalendarz imprez
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

STYCZEŃ

11.01. XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

23.01. Koncert Voo Voo

29.01. Podsumowanie semestru Uniwersytetu Trzeciego Wieku

 

LUTY

02.02. - 13.02.Cykl warsztatów dziecięcych i młodzieżowych w ramach ferii

zimowych

13.02.Bal Przebierańców dla dzieci

14.02. Rewiawalentynkowa

 

MARZEC

14 - 15.03.„Złote Usta” - Powiatowe Spotkania z poezją

28.03.Powiatowe Eliminacje OKR

 

KWIECIEŃ

17.04. Wystawa i ogłoszenie wyników konkursu „Jak ochraniać zwierzynę w

lesie i na polach”

24 - 26.04. Udział w Eliminacjach Wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu

Recytatorskiego

+ konkurs Potraw Wielkanocnych

 

MAJ

3.05.  Uroczystości związane z Rocznicą Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

22.05. Otwarcie wystawy Międzynarodowego i Ogólnopolskiego Przeglądu Sztuki

Więziennej

28.05. Uroczyste zakończenie Roku Akademickiego UTW

 

 

CZERWIEC

Cykl imprez rekreacyjnych w sołectwach w związku z Dniem Dziecka

25.06. Podsumowanie Roku Kulturalnego i wręczenie Nagród Burmistrza

27.06. Rozpoczęcie wakacji - Noc świętojańska

 

LIPIEC

4.07. Sztumski Festiwal Teatrów Ulicznych

11.07. Koncert Letni na Placu Wolności

18.07. Sztumska Noc Bluesowa

25.07. Koncert organowy z okazji rocznicy Plebiscytu na Powiślu

 

SIERPIEŃ

Turniej Drużyn Podwórkowych

1.08. Koncert Letni na Placu Wolności

8.08. Koncert Letni na Placu Wolności

22.08. Koncert Letni na Placu Wolności

29.08. Koncert Letni na Placu Wolności

 

WRZESIEŃ

1.09. Rozpoczęcie naboru i nauki w Warsztatach Artystycznych

4. - 6.09.Dni Ziemi Sztumskiej

12.09.  Święto Plonów

 

PAŹDZIERNIK

01.10. Inauguracja Roku Akademickiego UTW

 

LISTOPAD

7. 11. Festiwal Piosenki Ułańskiej

11.11.Uroczystości z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości

28.11.PrzeglądTwórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży

 

GRUDZIEŃ

04.12.  Uroczyste zapalenie światełek choinkowych

31.12. - Powitanie Nowego Roku

+ konkurs potraw Bożonarodzeniowych

 

 

Zajęcia stałe

$1·         Zajęcia taneczne – Aneta Musiał

$1·         Zajęcia taneczne – Aneta Ciok

$1·         Zajęcia teatralne – Patrycja Neidrowska

$1·         Zajęcia teatralne – Justyna Czernicka

$1·         Gra na perkusji i  flecie, śpiew – Krzysztof Maciąg

$1·         Gra na gitarze – Krzysztof Tarasiuk

$1·         Gra na keyboardzie, śpiew – Mirosław Wróblewski

$1·         Zajęcia plastyczne – Alicja Bartnicka

$1·         Próby Orkiestry Dętej – Marek Piątek

$1·         Zajęcia w ramach Aktywizacji Kobiet

Zajęcia w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku * joga
* aerobik
* zajęcia komputerowe
* zajęcia manualne, rękodzieło
* wykłady