Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

Senior +

Dom Kultury +

Facebook

Newsletter

Zaproszenia


Kliknij
Czytaj więcej >>>

Wystawa fotograficzna pt. Widok z mojego okna.

Temat warsztatów został zainspirowany przez dwóch artystów. Pierwszym był Stanisław Wyspiański, który malował obrazy pt.:

Widok na Kopiec Kościuszki w Krakowie. Robił to wielokrotnie o różnych porach roku i dnia.

Drugi, to czeski fotograf Jozef Sudek, który fotografował namiętnie widok ze swojego okna aż przez 14 lat!

Okazuje się, że widoki zza sztumskich okien także mogą być piękne i trochę pocieszyć oglądających w tych trudnych czasach.

 

Czytaj więcej: Widok z mojego okna

Zajęcia UTW zostały zawieszone do 8.11.2020 r. Dalsze informacje będziemy podawać na bieżąco.

 

Wystawa fotograficzna pt. Sztumskich jezior czar.

 

Składa się na nią 30 zdjęć wykonanych przez 10 osób – uczestników warsztatów fotograficznych na Uniwersytecie Trzeciego Wieku prowadzonych przez Wacława Bieleckiego.

 

Wystawa ta zamyka 13 rok działalności tej grupy. 

 

Czytaj więcej:  Sztumskich jezior czar

Szanowni Państwo, Po konsultacji z zarządem podjęliśmy decyzję o tymczasowym zawieszeniu zajęć. Wszystkie zajęcia od środy 14.10.2020 r. do końca października zostają odwołane. Informację o ewentualnym wznowieniu zajęć od listopada podamy po 25.10. po przeanalizowaniu aktualnej sytuacji epidemicznej. Skarbnik nie będzie pobierał składek za październik. Prosimy, przestrzegajcie zaleceń i dbajcie o swoje zdrowie.

5.10.2020 r. odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego 2020/21, podczas której rozpoczęliśmy 14-ty rok działalności naszego uniwersytetu. Na inauguracji gościliśmy Burmistrza Miasta i Gminy Sztum Leszka Tabora oraz Dyrektora Sztumskiego Centrum Kultury Adama Karasia. Całość imprezy uświetnił wspaniały recital Piotra Machalicy z zespołem. Dziękujemy za przybycie i życzymy udanego roku!