Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

Zajęcia UTW zostały zawieszone do 8.11.2020 r. Dalsze informacje będziemy podawać na bieżąco.

 

Wystawa fotograficzna pt. Sztumskich jezior czar.

 

Składa się na nią 30 zdjęć wykonanych przez 10 osób – uczestników warsztatów fotograficznych na Uniwersytecie Trzeciego Wieku prowadzonych przez Wacława Bieleckiego.

 

Wystawa ta zamyka 13 rok działalności tej grupy. 

 

Czytaj więcej:  Sztumskich jezior czar

Szanowni Państwo, Po konsultacji z zarządem podjęliśmy decyzję o tymczasowym zawieszeniu zajęć. Wszystkie zajęcia od środy 14.10.2020 r. do końca października zostają odwołane. Informację o ewentualnym wznowieniu zajęć od listopada podamy po 25.10. po przeanalizowaniu aktualnej sytuacji epidemicznej. Skarbnik nie będzie pobierał składek za październik. Prosimy, przestrzegajcie zaleceń i dbajcie o swoje zdrowie.

5.10.2020 r. odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego 2020/21, podczas której rozpoczęliśmy 14-ty rok działalności naszego uniwersytetu. Na inauguracji gościliśmy Burmistrza Miasta i Gminy Sztum Leszka Tabora oraz Dyrektora Sztumskiego Centrum Kultury Adama Karasia. Całość imprezy uświetnił wspaniały recital Piotra Machalicy z zespołem. Dziękujemy za przybycie i życzymy udanego roku!