Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

 

 

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

1.02.2020 (sobota)

18:55

Opera „Porgy and Bess” - Transmisja na żywo z MET (płatne według cennika)

3.02.2020 (poniedziałek)

17:00

Historia Ziemi Sztumskiej (wykładowca: Krystian Zdziennicki) – Klub Senior+ Amator

4.02.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

5.02.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – sala czekoladowa

6.02.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

17:00

Uroczyste zakończenie I semestru – sala czekoladowa

7.02.2020 (piątek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

18:00

Wernisaż z okazji 10-lecia Stowarzyszenia Plastyków „Paleta” – Galeria SCK

10.02.2020 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki) – Klub Senior+ Amator

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz)

11.02.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF „Młody Ahmed” (płatny według cennika kina)

12.02.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Wykład dra inż. Zygmunta Mietlewskiego „Harmonia tkwi w liczbach”– sala czekoladowa

13.02.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala pani instruktor

17:00

Spotkanie autorskie z Sylwią Kubik – Biblioteka SCK (dawne Kwadro)

14.02.2020 (piątek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

15:30

Zajęcia manualne (prowadząca: Nina Kalinowska) – Klub Senior+ Amator

18.02.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

19.02.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz) – sala czekoladowa

20.02.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

21.02.2020 (piątek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

15:30

Zajęcia manualne (prowadząca: Nina Kalinowska) – Klub Senior+ Amator

22.02.2020 (sobota)

15:00

Retransmisja koncertu Andre Rieu „70 lat młodości” (płatny według cennika kina)

18:00

Retransmisja koncertu Andre Rieu „70 lat młodości” (płatny według cennika kina)

24.02.2020 (poniedziałek)

13:30

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadząca: Agnieszka Skrobisz)

25.02.2020 (wtorek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język angielski dla zaawansowanych (prowadząca: Krystyna Bronk) - Barlewice

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

18:00

DKF „Wszystko dla mojej matki” (płatny według cennika kina)

26.02.2020 (środa)

13:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

27.02.2020 (czwartek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa I (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

12:00

Kurs komputerowy – grupa II (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

14:30

Język niemiecki dla zaawansowanych (prowadząca: Elke Michalik) – sala plastyczna

16:00

Joga (prowadząca: Elwira Piotrowska) – sala czekoladowa

28.02.2020 (piątek)

9:00

Kurs komputerowy – grupa III (tylko zapisane osoby). Klub Senior+ Amator

29.02.2020 (sobota)

18:55

Opera „Agrippina” - Transmisja na żywo z MET (płatne według cennika)

 

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne, kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

Skarbnik UTW dyżuruje we wtorek 4 i 18.02.2020 r. w godz. 15:00-16:00 w administracji SCK (1p.).