Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

05.10.2017 (czwartek)

17:00

Uroczysta inauguracja Roku Akademickiego UTW 2017/2018 (sala czekoladowa SCK)

06.10.2017 (piątek)

18:00

Otwarcie wystawy malarstwa Iwony Czeszejko-Sochackiej "Kolorowe love" (galerie SCK)

09.10.2017 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

10.10.2017 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

18:00

DKF "Mężczyzna imieniem Ove" (płatny wg. cennika kina)

11.10.2017 (środa)

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

12.10.2017 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16.10.2017 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

17.10.2017 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:00

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

18.10.2017 (środa)

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

08:55

Wycieczka piesza na trasie Biała Góra - Żydzia Góra - Uśnice - ok. 7 km - zbiórka na przystanku przy "Kłosie" w Sztumie (prowadzący: Jerzy Jakubowski)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Warsztaty manualne (prowadząca: Ewa Grzeca)

23.10.2017 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

24.10.2017 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:00

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

18:00

DKF "Frantz" (płatny wg. cennika kina)

25.10.2017 (środa)

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

26.10.2017 (czwartek)

12:00

Wykład - dr Romuald Zabrocki "Kultura stołu cz. 2"

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Warsztaty manualne (prowadząca: Ewa Grzeca)

27.10.2017 (piątek)

18:00

Otwarcie wystawy fotografii i rękodzieła słuchaczy UTW w Sztumie (galerie SCK)

30.10.2017 (poniedziałek)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

31.10.2017 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)