Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

01.03.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

02.03.2018 (piątek)

18:00

Wernisaż Teresy Płotkowiak - grafika (galerie SCK)

05.03.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz) - spotkanie organizacyjne na holu przy sekretariacie szkoły

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

06.03.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

18:00

DKF "Powrót do Mantauk" (płatny wg. cennika kina)

07.03.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

08.03.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

10.03.2018 (sobota)

11:00

Program "Restart młodości" - spotkanie w sali czekoladowej SCK z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miasta i animatorami młodzieżowymi, połączone z warsztatami - czas ok. 3h

12.03.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

13.03.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

15:00

Warsztaty manualne - tworzenie kurcząt z filcu (prowadząca: Ewa Grzeca), 2h

14.03.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

15.03.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

19.03.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

20.03.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

18:00

DKF "Syn Królowej Śniegu" (płatny wg. cennika kina)

21.03.2018 (środa)

08:55

Wycieczka piesza na trasie: Biała Góra-Wilki-Jez. Białe-Sztumskie Pole-Sztum, dł. trasy ok. 10km, zbiórka przy UMiG w Sztumie (prowadzący: Jerzy Jakubowski)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

18:00

Sztuka w Kinie: Serce miłości (płatny wg. cennika kina)

22.03.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

17:00

Wykład dr Andrzeja Leszczyńskiego "Być Europejczykiem. Być Polakiem. Źródła tożsamości" (sala czekoladowa SCK) - wstęp wolny

24.03.2018 (sobota)

11:00

Powiatowy konkurs recytatorski o "Złote Usta" - przesłuchania konkursowe (sala czarna SCK)

25.03.2018 (niedziela)

11:00

Powiatowy konkurs recytatorski o "Złote Usta" - przesłuchania konkursowe (sala czarna SCK)

26.03.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

27.03.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

   

28.03.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

29.03.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)