Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

styczeń 2018

Data

Godzina

Zajęcia / wydarzenia

02.01.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

03.01.2018 (środa)

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki)

10:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

04.01.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

07.01.2018 (niedziela)

12:45

Uroczystość przekazania kluczy Sztumskiego Zamku dla Muzeum Zamkowego w Malborku - dziedziniec Sztumskiego Zamku (wstęp wolny)

08.01.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz) - spotkanie organizacyjne na holu przy sekretariacie szkoły

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

09.01.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

18:00

DKF "Aquarius" (płatny wg. cennika kina)

10.01.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

11.01.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

16:00

Warsztaty manualne - tworzenie przyborników, prosimy o zabranie tektury, sznurka, nożyczek i kleju (prowadząca: Ewa Grzeca)

14.01.2018 (niedziela)

14:00

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Kino-Teatr "Powiśle"

15.01.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

16.01.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

14:30

Warsztaty żywienia (prowadząca: Katarzyna Januszkiewicz)

   

17.01.2018 (środa)

10:00

Warsztaty fotograficzne (prowadzący: Wacław Bielecki)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

18.01.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

20.01.2018 (sobota)

20:00

Koncert Cyrk Deriglasoff i Abodus - bilety 30zł przedsprzedaż / 40zł w dniu koncertu - Kino-Teatr "Powiśle"

22.01.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

12:00

Warsztaty fotografii cyfrowej (prowadzące: Alicja Bartnicka i Agnieszka Zatorska)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

23.01.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

15:00

Warsztaty manualne - tworzenie przyborników, prosimy o zabranie tektury, sznurka, nożyczek i kleju (prowadząca: Ewa Grzeca)

18:00

DKF "Dzikie róże" (płatny wg. cennika kina)

24.01.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

18:00

Sztuka w Kinie: The Square (płatny wg. cennika kina)

25.01.2018 (czwartek)

14:00

Warsztaty jęz. niemieckiego (prowadząca: Elke Michalik)

26.01.2018 (piątek)

11:00

Wycieczka do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku (koszt 30zł - zapisy na podstawie wpłaty do M. Kruszyńskiego w nieprzekraczalnym terminie do 11 stycznia)

29.01.2018 (poniedziałek)

09:30

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy początkującej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

10:00

Warsztaty komputerowe dla początkujących - Biblioteka Miejska (prowadząca: Alicja Bartnicka)

16:00

Warsztaty ruchowe (prowadząca: Elwira Piotrowska)

30.01.2018 (wtorek)

10:00

Warsztaty jęz. angielskiego dla grupy zaawansowanej - ZSZ w Barlewiczkach (prowadząca: Nadia Markiewicz)

31.01.2018 (środa)

12:00

Zespół wokalny UTW (prowadzący: Marcin Sawicki)

16:00

Joga (prowadząca: Anna Furyk)

 

kolorem czarnym oznaczono zajęcia i warsztaty cykliczne

kolorem czerwonym oznaczono zajęcia dodatkowe, wykłady i propozycje kulturalne SCK

 

W styczniu kontynuujemy także zapisy do projektu realizowanego przez sztumski samorząd pn. "e-Mocni". Projekt dotyczy szkoleń z zakresu korzystania z komputera i nowoczesnych technologii informatycznych pod kątem ich wykorzystania w codziennym życiu. Wszelkich informacji o projekcie udziela opiekun UTW - Marcin Kruszyński.

 

Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum, tel. /55/ 277 23 06

Zapraszamy na stronę internetową SCK: www.scksztum.pl

 

oraz na Facebook Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sztumie!!!