Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

Aktualne wydarzenia

WERNISAŻ
Sztumskie Centrum Kultury zaprasza na WERNISAŻ "Linia życia" JUSTYNA GRABOWSKA 23.07.2021, godz. 18.00 Artystka o sobie i swoich pracach: "Moją ...
Czytaj więcej Zoom
Sieć na kulturę w ...
Szanowni Państwo, Informujemy, że Sztumskie Centrum Kultury bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie starogardzkim”. ...
Czytaj więcej Zoom

Powiększ

 

Z dumą informujemy, że zgłoszona przez nas kandydatka, Aurelia Sitek-Juszczak, znalazła się wśród laureatów konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla Seniora". Zdobyła ona nagrodę w kategorii Zwyczajny – Niezwyczajny Senior.

Pani Aurelia jest prezesem Stowarzyszenia Plastyków „Paleta” w Sztumie, które zrzesza lokalnych artystów zajmujących się malarstwem, rzeźbą, fotografią. To niezwykle aktywna osoba, angażująca się w sprawy społeczne i artystyczne na terenie Miasta i Gminy Sztum, udowadniając tym samym, że wiek nie jest kryterium hamującym rozwój osobisty.

 

Laureatce serdecznie gratulujemy!