Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

Aktualne wydarzenia

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Sztumskie Centrum Kultury bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie starogardzkim”.

Celem projektu jest rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-14 poprzez prowadzenia atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć,

Zachęcamy wszystkie zainteresowane dzieci/młodzież oraz ich rodziców/opiekunów prawnych do kontaktu ws. uczestnictwa w projekcie, w ramach którego zorganizowane będą bezpłatne zajęcia on-line z tematu „Kompetencje medialne”. Zajęcia rozpoczną się 14.09.2021 r. i obejmą 31 godzin lekcyjnych w trakcie 16 spotkań.

Podczas szkolenia, jego uczestnicy, poznają cyfrowe narzędzia przydatne w szkole. Dowiedzą się, jak tworzyć prezentacje, posługiwać się programami tekstowymi i arkuszami kalkulacyjnymi. Poznają zawiłości netykiety, a także sposoby na prezentowanie się w sieci. Nauczą się rozpoznawać nieprawdziwe treści i jak bezpiecznie korzystać z portali internetowych. A co najważniejsze, dowiedzą się, w jaki sposób zadbać o swoje zdrowie podczas pracy przy komputerze.

Zachęcamy do kontaktu z sekretariatem Sztumskiego Centrum Kultury pod numerem (55) 277 23 06.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

szkolenie