Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
55 277 23 06 ul. Reja 13, 82-400 Sztum
sck@scksztum.pl

Sztum, 02.08.2019 r.

Nr sprawy 13/SCK/2019 (ZP)                                                                   

 

W związku z organizacją Dni Ziemi Sztumskiej w dniach  06-08 września 2019 roku odbywających się na terenie Parku Miejskiego w Sztumie, Sztumskie Centrum Kultury zaprasza do złożenia ofert na zapytanie ofertowe dotyczące kompleksowej obsługi technicznej - wynajem i obsługa techniczna sceny, nagłośnienia, oświetlenia podczas „Dni Ziemi Sztumskiej”.

 

Opis przedmiotu zapytania:

1. Kompleksowa obsługa „Dni Ziemi Sztumskiej” w dniach 06-08.09.2019 r. - wynajem, ustawienie, montaż oświetlenia i nagłośnienia oraz zapewnienie pełnej obsługi technicznej sceny, oświetlenia i nagłośnienia, na terenie parku  miejskiego w Sztumie przy ul. Jana Kochanowskiego wg. przedstawionego planu imprezy (w załączeniu). Oferta powinna spełniać ridery dźwiękowe wykonawców/zespołów: 4DREAMERS, Mirek Deredas z zespołem - ELVIS NA BIS, PUDELSI, FEEL, GARY MOORE Tribute Band, BIG BEAT - Beatels Cover Band, KęKę, ANNA WYSZKONI,                 B-QLL, Faster, Extra Mocni, Disco Boys, które będą załącznikami do umowy.                  W przypadku gdy artysta nie posiada własnego realizatora dźwięku - realizacją dźwięku frontowego i monitorów zajmą się realizatorzy firmy zapewniającej obsługę techniczną sceny.

 

Do pobranie: